9/28/2021
سه شنبه، ۰۶ مهر ۱۴۰۰
نتایج آزمون استخدامی وزارت علوم امروز اعلام می‌شود

نتایج آزمون استخدامی وزارت علوم امروز اعلام می‌شود

نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در سال 1400 امروز اعلام می‌شود.

اعتمادآنلاین| آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در تاریخ 22 مرداد سال 1400 در 188 شهرستان کشور به صورت برگزار شد.

 

به گزارش ایسنا، نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری امروز چهارشنبه 24 شهریور ماه در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد. 

 

لذا متقاضیان هریک از دستگاه‌های آزمون فوق پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی به اطلاعیه‌ای که از روز چهارشنبه 31 شهریور در درگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نشانی www.msrt.ir قرار می‌گیرد، مراجعه و پس از مطالعه اطلاعیه مذکور و بر اساس توضیحات و زمان‌بندی‌های مندرج در اطلاعیه مذکور، برای هر یک از دانشگاه‌ها یا مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و یا پارک‌های علم و فناوری که متقاضی شدند، اقدام کنند.

 

این آزمون به منظور جذب 1960 نفر نیروی انسانی مورد نیاز دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری سراسر کشور برگزار شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها