10/19/2021
سه شنبه، ۲۷ مهر ۱۴۰۰
ترامپ: کار آمریکا تا 3 سال دیگر تمام است

ترامپ: کار آمریکا تا 3 سال دیگر تمام است

دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا پیش بینی کرد تا سه سال آینده دیگر آمریکایی وجود نخواهد داشت؛ اظهاراتی متناقض همزمان با اشاره به این نکته که احتمالا در انتخابات 2024 شرکت خواهد کرد.

اعتمادآنلاین| تارنمای آمریکایی هافینگتون پست نوشت: رئیس جمهوری سابق آمریکا در ادعایی ضد ونقیض در مصاحبه با نیوزمکس بار دیگر اظهار داشت که در انتخابات سال 2020 در آمریکا تقلب شده است.

 

به گزارش ایرنا، وی در این مصاحبه که روز سه شنبه با شان اسپایسر سخنگوی مطبوعاتی سابق کاخ سفید انجام داد گفت: کشور ما در هشت ماه گذشته واقعا در یک سرازیری قرار گرفته است.

 

او بدون ارائه هیچ گونه شاهدی گفت کار کشورش در سه سال آینده تمام خواهد شد.

 

ترامپ گفت: در انتخابات های آینده در سال 2022 و 2024 دیگر کشوری برای ما باقی نخواهد ماند. در انتخابات تقلب شده است و من به شما می گویم تا سه سال دیگر کشوری برای ما نمی ماند.

 

اسپایسر با اشاره به برنامه ترامپ برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 از او پرسید چه موقع طرح هایش را اعلام خواهد کرد.

 

ترامپ از پاسخ مستقیم به این پرسش خودداری کرد اما به اسپایسر وعده داد که این تصمیم باعث خرسندی او است. ترامپ همچنین کشورش را «مضحکه» خواند و خطاب به اسپایسر گفت گمان می کنم تو و مردم کشور بسیار خوشحال خواهند شد.

 ترامپ پیشتر نیز در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز گفته بود در حال رسیدن به نقطه ای هستیم که هیچ چاره ای جز نامزدی دوباره من برای ریاست جمهوری آمریکا نخواهد بود.

 

«مت گیتس» نماینده جمهوری خواه کنگره و متحد ترامپ هفته گذشته در گفت وگو با نشریه پولیتیکو گفته بود که ترامپ در سال 2024میلادی دوباره نامزد می شود، زیرا می خواهد بعنوان یک مبارز نه کسی که فقط شعار می دهد، وارد عرصه رقابت شود.


ترامپ در  انتخابات سال 2020 آمریکا مغلوب جو بایدن شد. پس از شکست در انتخابات، نتایج رای گیری را نپذیرفت و مدعی شد تقلب گسترده در انتخابات آمریکا رخ داده است.

 

اظهارات تحریک آمیز ترامپ در خصوص نتایج انتخابات به اعتراضات خیابانی و در نهایت حمله به کنگره آمریکا و کشته شدن چند نفر ختم شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها