9/26/2021
یکشنبه، ۰۴ مهر ۱۴۰۰
قیمت بلیت پروازهای اربعین اعلام شد/ رفت‌وبرگشت 5 میلیون

قیمت بلیت پروازهای اربعین اعلام شد/ رفت‌وبرگشت 5 میلیون

قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز به مقصد نجف پنج میلیون تومان به صورت دو طرفه و یکطرفه 3 میلیون و 200 هزار تومان و پروازهای مشهد 6 میلیون تومان به صورت دوطرفه و یکطرفه 4 میلیون تومان تعیین شد.

اعتمادآنلاین| سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در پی توافق صورت گرفته با شرکت‌های هواپیمایی قیمت بلیت پروازهای اربعین اعلام شد و بر این اساس قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز به مقصد نجف پنج میلیون تومان به صورت دو طرفه و یکطرفه 3 میلیون و 200 هزار تومان و پروازهای مشهد 6 میلیون تومان به صورت دوطرفه و یکطرفه 4 میلیون تومان تعیین شد.

 

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدحسن ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره آخرین جلسه برگزار شده بین سازمان هواپیمایی کشوری شرکت‌های هواپیمایی داخلی و برخی از مسئولان سازمان حج و زیارت اظهار کرد: امروز جلسه ستاد اربعین در سازمان هواپیمایی کشوری برای تعیین نرخ نهایی بلیت پروازهای اربعین تشکیل شد و نتایج خیلی خوبی داشتیم.

 

وی افزود: بر این اساس قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز به مقصد نجف پنج میلیون تومان به صورت دو طرفه و یکطرفه 3 میلیون و 200 هزار تومان و پروازهای مشهد 6 میلیون تومان به صورت دوطرفه و یکطرفه 4 میلیون تومان تعیین شد.

 

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: چنانچه هر کدام از شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی از این مبلغی که مورد توافق سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی هست تخطی کنند و نسبت به گرانفروشی اقدام کنند، مسافران می‌توانند از طریق سایت سازمان هواپیمایی و سامانه شکایات مردمی اقدام کرده، قطعاً در سازمان با توجه به پیش‌بینی صورت گرفته خیلی سریع نسبت به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

 

ذیبخش تاکید کرد: از مردم درخواست داریم که تحت هیچ شرایطی بلیت هواپیما را گرانتر از نرخ اعلام شده نخرند. البته قیمت بلیت هواپیما شرکت‌های هواپیمایی خارجی، ربطی به این مصوبه ندارد اما ظرفیت پیش بینی شده آنقدر هست که نیازی به پروازهای آن‌ها نباشد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها