10/24/2021
یکشنبه، ۰۲ آبان ۱۴۰۰
دومین کشتی حامل سوخت ایران در لبنان پهلو گرفت

دومین کشتی حامل سوخت ایران در لبنان پهلو گرفت

دفتر اطلاع‌رسانی جنبش حزب‌الله لبنان، امروز (جمعه)، در بیانیه‌ای اعلام کرد که دومین کشتی حامل سوخت ایران شامگاه پنجشنبه در بندر بانیاس سوریه پهلو گرفته است.

اعتمادآنلاین| دفتر اطلاع‌رسانی جنبش حزب‌الله لبنان، امروز (جمعه)، در بیانیه‌ای اعلام کرد که دومین کشتی حامل سوخت ایران شامگاه پنجشنبه در بندر بانیاس سوریه پهلو گرفته است.

 

به گزارش فارس، دفتر اطلاع‌رسانی جنبش حزب‌الله لبنان، امروز (جمعه)،  در بیانیه‌ای اعلام کرد که دومین کشتی حامل سوخت ایران شامگاه پنجشنبه در بندر بانیاس سوریه پهلو گرفته است.

 

بر اساس گزارش شبکه «المنار»، این کشتی با مازوت بارگیری شده و ساعت 22 شامگاه پنجشنبه (به وقت محلی) در بندر بانیاس پهلو گرفته است.

 

این در حالی است که شبکه «المیادین»، شامگاه چهارشنبه، به نقل از خبرنگار خود گزارش داد که پنجمین کاروان حامل مازوت ایران وارد خاک لبنان شده است.

 

کاروان‌های حامل سوخت پس از آن وارد خاک لبنان شدند که سید حسن نصرالله دبیر کل جنبش حزب الله در سخنرانی خود به مناسبت عاشورای حسینی از حرکت کشتی‌های حامل سوخت از مبدأ ایران به لبنان خبر داد.

 

به دنبال آن، منابع لبنانی، پنجشنبه (16 سپتامبر)، خبر دادند که نخستین کاروان از تانکرهای حامل مازوت ایران از طریق مرز زمینی هرمل - القصیر وارد لبنان شده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها