10/20/2021
چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰
معطلی 4 ساعته بازیکنان پرسپولیس در فرودگاه مهرآباد

معطلی 4 ساعته بازیکنان پرسپولیس در فرودگاه مهرآباد

باشگاه پرسپولیس نسبت به اتفاقات سفر به عربستان و معطلی چهارساعته در فرودگاه بیانیه‌ای را صادر کرد.

اعتمادآنلاین| در شرایطی که اعضای تیم فوتبال پرسپولیس از ساعات بامدادی صبح امروز(چهارشنبه) در فرودگاه مهرآباد حاضر شدند تا به ریاض سفر کنند، اما اجازه پرواز از سوی فرودگاه مقصد صادر نشد تا اعضای تیم پس از معطلی چند ساعته به منازلشان بازگردند.

 

به گزارش ایرنا، در پی این اتفاق، باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد: 

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه 21 مهرماه) با حضور در پاویون فرودگاه مهرآباد، مهیای سفر به عربستان و شهر ریاض بودند اما با وجود هماهنگی قبلی، خبری از دریافت مجوز از طرف کشور میزبان و شهر مقصد نشد.

 

به همین علت، اعضای تیم پرسپولیس به منازل خود بازگشتند تا با اطلاع‌رسانی بعدی به فرودگاه آمده و دوباره آماده سفر به عربستان شوند.

 

این درحالی است که عرف بین‌المللی می‌طلبد تیم‌های ورزشی، بدون مشکل، موفق به خروج از کشورهای خود و رسیدن به کشور مقصد شوند اما این‌طور به نظر می‌رسد که کارشکنی از سوی فرودگاه ریاض باعث ایجاد شرایطی شد تا اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ساعت‌ها در فرودگاه مهرآباد معطل شوند و در نهایت حاصلی برای شروع سفر نداشته باشند.

 

در این شرایط انتظار می‌رود فدراسیون فوتبال کشورمان از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا، اتفاقات رقم خورده را پیگیری کند.تیم فوتبال پرسپولیس باید شنبه هفته آینده از ساعت 21:30 دقیقه در ورزشگاه فیصل بن حمد شهر ریاض در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال برود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها