10/20/2021
چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰
تماشاخانه سیار کانون پرورشی فکری‌ کودکان به قلب مناطق محروم تهران می‌رود

تماشاخانه سیار کانون پرورشی فکری‌ کودکان به قلب مناطق محروم تهران می‌رود

پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب تماشاخانه سیار با حضور در مناطق کم‌برخوردار شهر تهران، کودکان را میهمان برنامه‌های خود می‌کند.

اعتمادآنلاین| در سه روز پایانی هفته جاری (21 تا 23 مهر 1400 ) و به بهانه هفته ملی کودک، پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب تماشاخانه سیار با حضور در مناطق کم‌برخوردار شهر تهران به اجرای برنامه می‌پردازد.

 

به گزارش ایرنا، مربیان در این برنامه که با مشارکت اداره‌کل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران برگزار می‌شود، علاوه بر اجرای نمایش، با پخش فیلم و برگزاری کارگاه‌های تخصصی از قبیل نقاشی، اریگامی، بازی، ورزش و خلاقیت، و قصه‌گویی به مدت سه ساعت در روز میزبان بچه‌ها هستند.


بنا بر اعلام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این برنامه در حاشیه مناطق 19، 20 و 14 در روزهای 21 تا 23 مهر (چهارشنبه تا جمعه) اجرا می‌شود.

 

برنامه های شاد و متنوعی که در نظر گرفته شده در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 9:30 صبح تا 12:30 و روز جمعه از ساعت 18:30 تا 21:30 در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

 

همچنین در این ویژه برنامه پویانمایی‌های تولید کانون نیز پخش می‌شود.

 

نمایش گروه هفت خوان به کارگردانی میثم یوسفی و اجرای خیمه‌شب‌بازی بخش‌های دیگر فعالیت تریلی سیار کانون است.

این برنامه چهارشنبه 21 مهر در شهرک گلریز منطقه 19 و سپس در شهرک صالح آباد منطقه 20 و کوره آجرپزی فرون‌آباد در منطقه 14 میزبان کودکان و خانواده‌ها خواهد بود.

 

 
 
  
  

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها