10/26/2021
سه شنبه، ۰۴ آبان ۱۴۰۰
تمام مددجویان کمیته امداد تا چهار سال آینده خانه‌دار می‌شوند
قائم‌مقام کمیته امداد:

تمام مددجویان کمیته امداد تا چهار سال آینده خانه‌دار می‌شوند

قائم‌مقام کمیته امداد با اشاره به برنامه دولت برای ساخت سالانه یک میلیون مسکن برای اقشار نیازمند گفت: با اختصاص 360 هزار مسکن به مددجویان کمیته امداد، تمام خانواده‌های کمیته امداد تا چهار سال آینده خانه‌دار می‌شوند.

اعتمادآنلاین| مصطفی خاکسار قهرودی در مراسم افتتاح مسکن مددجویان استان ایلام افزود: رفع مشکلات نیازمندان در زمینه‌های مختلف به ویژه مسکن از وظایف حاکمیتی است که به همین منظور احداث سالانه یک میلیون مسکن تا چهار سال آینده از سوی دولت پیش‌بینی شده است.

 

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به همکاری خوب دولت با کمیته امداد برای یاری‌رسانی به مددجویان ادامه داد: خوشبختانه در دولت جدید برنامه‌های بسیار خوبی برای کمک به نیازمندان و رفع مشکلات اصلی و اساسی آنان طرح‌ریزی شده است. در همین راستا 360 هزار واحد مسکن در طول چهار سال به مددجویان کمیته امداد اختصاص یافته است و سالانه 90 هزار واحد برای جامعه هدف ساخته خواهد شد.

 

قائم‌مقام کمیته امداد بر ضرورت همکاری مردم، خیران و همه نهادها در ساخت مسکن مددجویان تاکید و خاطرنشان کرد: تکیه‌گاه اصلی کمیته امداد مردم هستند و خوشبختانه مردم در همه برنامه‌ها، کمیته امداد را همراهی کرده‌اند.

 

خاکسار در ادامه اظهار کرد: با احداث 360 هزار واحد، مشکل مسکن تمام مددجویان حل خواهد شد و همه آنان در پایان چهار سال خانه‌دار می‌شوند.

 

وی اضافه کرد: در کنار اقدامات کمیته امداد در حوزه مسکن، این نهاد در زمینه اشتغال و توانمندسازی مددجویان نیز  برنامه جدی دارد تا همه مددجویانی که توانایی و استعداد در اشتغال دارند، شناسایی شوند و زمینه ایجاد کسب و کار برای آنان فراهم شود.

 

قائم‌مقام کمیته امداد همچنین در ادامه برنامه‌های خود در استان ایلام با محمد نوذری - استاندار ایلام - دیدار کرد.

 

نوذری در این دیدار با تقدیر از خدمات کمیته امداد برای محرومان گفت: کمیته امداد در چهار دهه گذشته همواره از نهادهای مهم و تاثیرگذار در کشور بوده و خدمات آن برای همه مردم عیان و آشکار است.

 

وی افزود: هیچ اقدامی ارزشمندتر از کمک به نیازمندان و خدمت به محرومان نیست و به این لحاظ کمیته امداد از جایگاه بالایی در جامعه و کشور برخوردار است.

 

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، استاندار ایلام خاطرنشان کرد: این استان محرومیت‌ بالایی دارد اما ظرفیت‌های بسیار خوبی هم برای توسعه و پیشرفت دارد که باید از این پتانسیل در راستای محرومیت‌زدایی استفاده شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها