10/26/2021
سه شنبه، ۰۴ آبان ۱۴۰۰
انجام پرواز پرسپولیس به ریاض؛ ساعت 17 امروز
مدیر روابط عمومی ایران ایر خبر داد:

انجام پرواز پرسپولیس به ریاض؛ ساعت 17 امروز

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: پس از پیگیری‌های مکرر مجوز پرواز را از عربستان دریافت کردیم و پرواز تیم فوتبال پرسپولیس به ریاض ساعت 17 امروز پنج شنبه 22 مهر ماه انجام می‌شود.

اعتمادآنلاین| در شرایطی که طی روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود از ساعت 11 صبح چهارشنبه 21 مهر ماه از فرودگاه مهرآباد تهران عازم ریاض عربستان شود تا مقابل الهلال عربستان بازی خود را انجام دهد این پرواز لغو شد که البته پیگیری‌های خبرنگار ایسنا نشان داد اعلام دیر وقت درخواست باشگاه پرسپولیس دلیل معطل شدن و لغو این پرواز بوده است. چرا که برای هماهنگی و انجام پروازهای موردی به کشورهایی که به صورت برنامه‌ای پرواز نداریم باید حداقل 72 ساعت قبل درخواست آن ارائه شود.

 

حسین جهانی مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: پس از پیگیری‌های مکرر و متعدد شرکت هواپیمایی ایران‌ایر برای اخذ مجوز این پرواز از عربستان بالاخره این اتفاق افتاد و امروز ساعت 17 پرواز تیم فوتبال پرسپولیس انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد: پرواز شماره 5397 ایران ایر از فرودگاه مهر آباد تهران ساعت 17 امروز به مقصد ریاض پرواز می‌کند و مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.

 

جهانی تاکید کرد:‌ طی 24 ساعت گذشته همه تلاشمان را برای تسریع در انجام این پرواز به کار گرفتیم تا نماینده جمهوری اسلامی ایران بتواند دراین طرح خود را به ریاض رسانده و برای مسابقه حساس در لیگ قهرمانان خود را آماده کنند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها