12/3/2021
جمعه، ۱۲ آذر ۱۴۰۰
خدادی : حلقه مفقوده روزگار ما، فهم رسانه است
در آیین قدردانی از معاون پیشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چه گذشت؟

خدادی : حلقه مفقوده روزگار ما، فهم رسانه است

در مراسمی در هتل اسپیناس تهران از خدمات محمد خُدادی معاون پیشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی شد.

اعتمادآنلاین| محمد خدادی در این مراسم توسعه کمی رسانه‌ها را چاره مشکلات ندانست و گفت حلقه مفقوده روزگار ما فهم رسانه است. معاون پیشین مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دوران انحصار رسانه‌ها پایان یافته است و دوران مخاطبان شروع شده افزود: همه باید تلاش کنند تا ارتباط مخاطبان با رسانه‌های داخلی و دلسوز کشور تقویت شود.

 

به گزارش اعتماد آنلاین، خدادی با بیان اینکه نه من رفته‌ام و نه آقای مهدی‌پور آمده است گفت: همه ما باید در فضای رسانه‌ای حاضر باشیم و با بحران‌ها مقابله کنیم.

 

معاون پیشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از اینکه «خبر بد» در رسانه های ما به «خبر خوب» تبدیل شده و همه به دنبال بیان نقاط ضعف هستند، گفت: نظام اسلامی با وجود همه اختلاف سلیقه ها یک مجموعه واحد است که در برابر جبهه استکباری ایستاده است و خبرنگاران در خط مقدم مبارزه قرار دارند؛ برای شرکت در این جهاد لازم نیست حتما رسانه داشته باشیم، بلکه باید با کنار نهادن رقابت‌های کاذب برای پیشرفت و سربلندی کشورمان تلاش کنیم.


خدادی با بیان اینکه فعالیت رسانه‌ای به عشق نیاز دارد، توضیح داد: خبرنگاری و رسانه عشق است و نیاز به انگیزه دارد. اگر به آن به عنوان شغل بنگریم، نمی‌توانیم از پس مشکلاتش برآییم.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه همبستگی باید میان رسانه‌ها احیا شود و رسانه‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب اختلاف نظر چندانی ندارند افزود: همبستگی و پیوستگی برای دفاع از ایران لازم است و هرکسی در این مسیر حرکت نکند، خیانت کرده است.


در این مراسم مرتضی غرقی دبیر کانون حرفه ای رسانه گزارشی از فعالیت‌های این کانون ارائه کرد و افزود: خبرنگاران با مشکلات متعددی دست به گریبان هستند و یکی از راه‌هایی که برای حل این مشکل پیش روی مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، حمایت از تشکل‌های غیر دولتی است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها